Sprzątanie wnętrz, biur, obiektów sportowych w czasach Covid-19

Narodowa kwarantanna, COVID-19, bakterie, wirusy – te hasła spędzają sen z powiek większości właścicieli obiektów sportowych – klubów fitness, siłowni itp. Czas to na pewno trudny dla całej branży. Warto jednak zastanowić się jak przygotować się do nowych realiów, które na pewno nadejdą, jak efektywnie wykorzystać ten okres przerwy.

Na pewno należy zadbać o weryfikację wszelkich procedur dezynfekcyjnych, czystość obiektów i podniesienie wydajności samego procesu sprzątania. Dzięki dokładnej analizie struktury każdego obiektu można wyodrębnić podział na poszczególne strefy, które wymagają zupełnie odrębnych procedur. Inaczej bowiem należy podejść do miejsc o podwyższonej wilgotności (baseny, sanitariaty, sale fitness) a inaczej do stref administracyjno-reprezentacyjnych (biura, recepcje itp.). Działanie takie oczywiście wymaga dogłębnej oceny, doświadczenia, zaplecza technicznego oraz zasobów ludzkich.

Dzięki wieloletniej współpracy z różnymi podmiotami Fabryka Czystości oferuje Państwu wykwalifikowany personel, najwyższej jakości infrastrukturę techniczną oraz profesjonalne produkty posiadające specjalne atesty – takich bowiem wymagają obiekty sportowe. Pracownicy z bogatym doświadczeniem i dzięki swojemu zaangażowaniu są gwarantem wykonania prac na najwyższym poziomie. Nasze prace dostosowujemy indywidualnie do specyfiki każdego obiektu a także do obowiązujących przepisów i wymogów sanitarnych. Jeśli potrzebujesz wyceny naszych prac – prosimy o kontakt – dokonamy indywidualnej analizy Twojego obiektu i dostosujemy ofertę do potrzeb, możliwości i wymagań.

Dodaj komentarz